Častokrát se nás naši noví přátelé (nebo ti, se kterými jsme se roky neviděli) ptají, kolik máme vlastně pejsků. Věřím, že naše internetové stránky mohou mást, kteří psi jsou naši a kteří patří do široké "chovatelské rodiny". Tak tedy - domácnost s námi sdílí čtyři psi (rotvajlerka July Vombat, dva entlebuši Auksis Interpola a Harry v. Saarnberg, nejstarším členem je flat coated retrívr Antonio od Zlaté kvočny . K vlastním pejskům řadíme i psí duo mých rodičů, kteří bydlí nedaleko (rotvajler Kenjoy Vombat a "borderovčačka" Daffy :-))  . Ke konci roku Vám přinášíme i spoustu fotografií rotvajlerů, kteří byli u nás doma jen první dva měsíce svého života, přesto jejich majitelé na nás nezapomínají ani po mnoha letech. Moc a moc všem děkujeme!  Neuvěitelných 12,5 roku oslavil Grey Vombat!  Do dědečkovského věku se posunul i devítiletý Cheddar Vombat . Další naši milí odchovanci a jejich majitelé - Ich. Ing Vombat , Jerry Vombat , Kimmy Vombat jako modelka a pilně trénující , Kenjoy Vombat , Koudy Vombat trénuje také pilně , Keissy Vombat a její prasátko , Koffee Vombat , Lamus Vombat (vídáme se s ním asi nejčastěji - na cvičišti, na výstavě. Skvěle vychovaný pejsek!) , LarryVombat , Lussy Vombat , Lerry Vombat (přijel na návštěvu do rodné chalupy a moc si s Harrym vyhráli :-)   , Layla Vombat , Lara Fergie Vombat

 

     25. 10. Seznam šťastných Vombatů nám pomohli doplnit majitelé Lussy Vombat, která se pilně připravuje na zkoušky z výkonu na cvičišti a stejně tak Koudy Vombat (alias Koudelka) . Stejně jako pejsci naši jsou šťastní jak ve psích školách, tak na "obyčejných" procházkách - všechny své potomky zdraví maminka July Vombat se svojí rodinnou smečkou .

 

  20. 10. Spousta zpráv o Vombatech a příbuzných! Maminka našeho posledního vrhu July Vombat nelenoší. Je to pracovitá fenka a trénink na zkoušku StPr1 jí neskutečně těšil. A tak jsme se spolu vydaly do Počátek na zkoušky IPO  (na kterých jsme se neplánovaně setkali s jejím "prasynovcem" Crisem z Pyšel ), abychom si tuto novou zkoušku řádu zkusily splnit. July vyhledávala v nepřehledném a bahnitém terénu dva malé dřevěné předměty s takovým nasazením, že jsme si od paní rozhodčí Hořejší odnášely nádherné bodové ohodnocení - 96 bodů! Její malí L-Vombatíci zatím poztráceli dětské zuby a stávají se z nich velcí rotvajleři. Ještě o prázdninách nás navštívili milí majitelé Lady Reny Vombat - se zpožděním obrazové připomenutí miminkovského věku Reny , která poznala svůj rodný dům a velmi si návštěvu užila s naším Harrym  . Luna Bora Vombat má "těžký" život :-)) - buď spinká nebo se baví . Stejně jako ona i Lamus Vombat (Graif) roste do síly a krásy. Graifík sbírá s majitelem zkušenosti na výstavách a závodech. Držíme palce na realizaci všech plánů ! Realizaci velkých plánů má před sebou i Lara Fergie Vombat a my nevycházíme z údivu, jak ta maličká "Liduška" roste do krásy! Lajka Vombat má již první krůčky ve velkém výstavním světě za sebou. Od německého rozhodčího obdržela na Klubové výstavě ve třídě štěňat známku Nadějná 2. , gratulujeme! Na ještě letních fotografiích se směje ďáblík Larry Vombat a z léta máme i krásné fotografie milované Layly Vombat . Pracantkou je letos Kimmy Vombat (těšíme se na její budoucí stránky). Během podzimu složila Kimmy UPr1 na 89 bodů (odměna ji neminula ), FPr2 na úžasných 96 bodů a trénují dál ! Jsme na ní pyšní a moc gratulujeme, letní kytičku posílá bráška Kenjoy Vombat ! Vnuk Faarbyho Vombat - Cris z Pyšel nejen, že složil úspěšně zkoušku IPO VO, ale obsadil stříbrnou pozici na závodech dle ZM ! Moc gratulujeme  a vzpomínáme na jedinečnou "střelu" Faarbyho .... Čas letí neuvěřitelným tempem - Hanni Vombat je již jedenáctiletá psí dáma... a v plné síle . Moc jí přejeme ještě dlouhý čas plný zdraví, děkujeme, Markéto, za péči!

Všem, kteří nám posílají zprávičky a fotky o "našich" štěňátkách, jsme moc vděční a velmi děkujeme!!

    28. 8. Letní série fotografií KeissyVombat , "pracující modelky" Kimmy Vombat , Koudyho Vombat na cvičišti a na Šumavě , nudícího se Kenjoye Vombat , Lamuse Vombat alias žabičky , destikilového "hraboše" Lary Fergie Vombat , vodníčka s přáteli Lady Reny Vombat . Všem moc děkujeme za zaslání!

  30. 7.

  27. 7. Abyste se v létě dosyta zasmáli, tady je neuvěřitelné video Keissy Vombat http://uloz.to/xqMTCXwJ/mov-0242-2-mp4 (sestra našeho Kenjoye ). Přišly nám fotografie dalších štěňátek - moc děkujeme. Lussy Vombat , co trénuje zákusy s Kosťou (zachráněný pejsek z útulku a Lussynky nadšený kamarád) a spící Lamus po práci :-)

  25. 7. Ze života dalšího štěňátka - Lajka v ZOO a na lekci plavání . To Kenjoy už zvládl další plavecký "level" :-)

  24. 7. Pro všechny naše návštěvníky uveřejňujeme s chloubou fotky L-štěňátek, které nám jejich milí majitelé zaslali. Moc děkujeme! Luna Bora, aneb "pes z divokých vajec" , Layla a její zelený hafík , Larry, co roste jako z vody . Ze starších sourozenců zdraví Kimmy z výcvikového tábora , Keissy se svými legráckami a Kenjoy, co se chodí koupat se svými přáteli .

  17. 7. Náš jedenáctiletý Hikko nemůže používat přední tlapku z důvodu porušení inervace končetiny neznámého původu :-(. Přesto se i ve svém pokročilém věku naučil pohyb po třech končetinách a i když na daleké procházky nemůže, radost ze života mu neschází . Dvouletá Kimmy je premiantkou K-vrhu : složila stopařskou speciálku FPr1 na úžasných 98 bodů ze 100!! Gratulujeme moc a jsme na ní i majitelku moc pyšní! . Děkujeme za zaslání fotografií L-štěňátek. Lara Fergie , alias Liduška (PS pro čtenáře - srovnej s fotografií Lady z 15.7.) díky skvělé péči majitelů roste nejen do krásy , ale hlavně se z ní stává sebevědomá psí slečna, co nejen "morduje" ridgebacky :-) , ale také už chodí na cvičiště a vrhala se na figuranta s kůží! To jsme moc rádi a přejeme další úspěchy. To Lamus úspěšně řádí celé dny nejen doma, ale hlavně v kontaktu se svými majiteli.   PS - Jirko, vydrž, ve 3 letech se zklidní :-))

  15. 7. Ze života štěněte, aneb všední dny Lamuse  , Lizzie - Sáry a Lady Reny  . Moc děkujeme za zaslání!

  12. 7. Nádherné fotografie z procházky po pastvinách a řádění na zahradě od mé neteře Anetky - July Vombat a její syn Kenjoy Vombat

  24. 6. S omluvou všem Vombatům přidávám se zpožděním jejich úžasné úspěchy a fotky. Jsme za ně moc vděční, jen se štěňátky nějak nezbývala energie k jiné aktualizaci.

Tak tedy popořádku - Koffee na své první výstavě získal titul "VÝBORNÝ 1., VÍTĚZ TŘÍDY" - Gratulujeme!

Kimmy je premiantkou a jako první z vrhu složila zkoušku z výkonu BH - Grataulujeme!

Koudy jako první z vrhu prozkoumává Adršpašské skály

Kenjoy rozhodně jako první přinese balon odkudkoliv

  9. 5. Ve víru událostí s narozeným vrhem "L" nezapomínáme ani na starší Vombaty. Pozdrav zasílá opalující se Keissy  , na Bílé Skále se na výcvikovém kurzu potkali Kenjoy a Kimmy . Hikkovi už není líto, že nezvládne s nemohoucí tlapkou delší vycházky. Manžel mu zrenovoval vozidlo - a k našemu překvapení plně pochopil význam dopravního prostředku, spokojeně se rozhlíží a užívá si výlety (my s padesátikilovým závažím o poznání méně :-))

  20. 4. Hikkovi se stav přední nohy vůbec nelepší, pravděpodobně jde o poškození nervů. Je nám ho moc líto, ale nevypadá, že by jej noha bolela. Snažíme se jej zabavit alespoň výlety autem. Tentokrát na cvičišti potkal jedenáctiletou berňačku a tvořili starouškovské duo :-) . Kennymu jsme zase řekli, že kluci si hrají s autíčky, tak prý co by si nehrál :-))

 K - VOMBATI SLAVÍ 2. NAROZENINY! Gratulují Kimmy, Kenjoy, Koudy, Keissy, Kimo a Korgi Vombat

 

 

  9. 4. Moc děkujeme za fotografie Korgiho Vombat! Největší štěňátko z vrhu :-) a největší mazel dnes ...

  4. 4. Keissy Vombat, alias Bambule

  30. 3. Vombatí smečka na předvelikonoční vycházce , Koudy Vombat na velikonočním sněhu a Kimo  Vombat s "velikonočními lamami" :-)

   26. 3. Shodou okolností Kimmy i Kenjoy na jihu republiky. Kimmy na tréninku obran v Brně   a Kenjoy s námi na výcvikovém semináři treibballu   

10. 3. Kenjoy Vombat na sněhu , aneb když je rotvajler bláznivý aportér 

12. 2. Děkujeme za fotky Koudymu Vombat , Kimmynce Vombat , trénující tahounce Keissy Vombat  a pro doplnění náš Kenjoy . No ... a  tohle je jejich maminka July Vombat :-)

  10. 2. Náš nejstarší rotvíček - Hikko Vombat oslavil v září 10. narozeniny. Z dortu shltl jedničku dříve, než jsem zaostřila a dobře věděl, co činí. Nenápadně se totiž k dortu přikrádal zbytek smečky , aby společně dort zlikvidovali během chviličky :-) . Vánoce si užíval rozjímáním na slunci a povalováním se pod stromečkem . Nyní, ve věku 10,5 roku jej zlobí přední tlapka. Zatím lékaři neví, co bolestivost způsobuje, Hikko má nařízen klidový režim. My jej alespoň bereme na výlety autem, tak třeba dnes do Zverimexu ...

 

6. 2. Zatímco Keissy žije životem domácího mazánka, Kimmy se pilně připravuje na zkoušky z výkonu (a mazánek je také :-) Děkujeme za fotky majitelce! . S Kimmčou jsme se také potkali na DUOCACIBu v Brně, kde byla oceněna jako Velmi dobrá, leč si výstavu VELMI užila :-)

  28. 1. Dostali jsme spousty obrázků od Keissy Vombat, moc děkujeme a pro vás "sonda" do jejího každodenního života

26. 1. Mrzne... teploty klesají pod minus 10...

20. 1. Pár fotek jako odpověď na otázku našich přátel : "A máte u vás nějaký sníh?" Aneb jak venčíme v lednu

7. 1. Kimmy Vombat jako modelka