C-vrh ze Staré mincovny narozený 24. 6. 2010 po matce Abi Wolin Dogs DKK 0/1, DLK 0/0, EU A, PRA -B, CAC, r.CACIB

  Casper Till ze Staré mincovny-   HD A, ED A. EU A, CACIB, CAC (Dresden 2012). Chovný pes (ch. st. "ze Staré mincovny"), vrhy - ,      , ("vom Saarnberg" 7 štěňat (4/3), "Horovka" 5 (2/3) , Z Chvojkova dvora 1 fena, Ze sametové louky 5 (2/3) )

   Cita ze Staré mincovny - HD A, EU A

   Cima Terry ze Staré mincovny - HD D, HD A, EU A, PRA - B. r. CACIB, r. CAC (Dresden 2012). Chovná fena (ch. st. "ze Staré mincovny")

   Ciska ze Staré mincovny - HD B, EU A

   Caya Maya ze Staré mincovny - HD B

Cinderella ze Staré míncovny – HD C (1/2), ED A, OCD 0, EU A, chovná fena

Cara Coco ze Staré mincovny – HD A, ED O

11. 10. 2011 Čas tak letí! S Bušíkem jsme se setkali na Klubové výstavě salašnických psů s dospělými dětmi , mezi kterými Bušík úplně zanikl. Jsme moc pyšní na krásné a vyrovnané dětičky!! A které do Tábora přijely? Casper Till Cima Terry Camino Buschi a Cinderella

14. 8. 2010 O letní sobotě jsme vyrazili směrem k Praze, abychom strávili krásné odpoledne s Buschiho dětičkami a jejich chovateli . Musím se přiznat, že jsem za celé odpoledne nebyla schopna jednotlivá štěňátka rozeznat, takže na fotografiích zůstávají v anonymitě        . Smečka osmi entlebušíků dostala k svačince kozí mlíčko a pak se rozeběhla po zahradě , takže jsme v podstatě pořád nějaké hledali a počítali :-)). Nejlepší hračkou bylo bezesporu pískoviště, kde usilovně kopali tunel, aby v zápětí na vlhkém podkladu spokojeně usnuli . Z tatínka Buschiho ani našeho Shadowa neměli strach ani co by se za nehet vešlo, to spíš byl problém Buschiho k těm barevným cvrčkům dostat , aby měli alespoň rodinné foto . To maminka Abinka ze psí návštěvy měla radost obrovskou a na místních loukách si dosyta vyhráli . Jelikož Camino Buschi a Casper Till ještě hledají novou rodinu, pokud jste se právě rozhodli pro entlebušíka, kontaktujte chovatele.